Шинування зубів

Отримати консультацію
Запишіться на прийом до лікаря ортопеда
Залиште ваш телефон, щоб ми передзвонили вам і узгодили час для консульації

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
  Тепле ставлення до всіх пацієнтів як до «своїх» - складова філософії нашої клініки.

  Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний підхід і забезпечуємо максимально комфортне лікування. Турбота, професіоналізм, ввічливість і делікатність у роботі з пацієнтами – наша візитівка.

  Переконайтеся самі! Перегляньте відгуки з пацієнтами клініки.

  Google Загальний рейтинг
  4.8
  • star
  • star
  • star
  • star
  286 відгуків
  Залишити відгук
  • Ігор Михайлович

   Ігор Михайлович

   Протезування щелепи було для мене великим кроком у поліпшенні якості життя. Я не тільки відновив функціональність при їжі, але й отримав впевненість у собі завдяки природньому вигляду протеза. Щиро рекомендую цей метод всім, хто зіткнувся з аналогічними проблемами.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Анна Петрівна

   Анна Петрівна

   Втрата зубів у щелепі була для мене справжньою проблемою, але завдяки бюгельному протезу, я почуваюся як раніше. Протез не тільки виглядає природно, але і дуже комфортний для використання. Я дуже вдячна своєму стоматологу за відмінну роботу.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Василь Іванов

   Василь Іванов

   Після втрати зубів у щелепі, я відчував себе несамовитим із їжею та в мовленні. Протезування щелепи бюгельним протезом відновило мою впевненість і комфорт. Тепер я знову можу насолоджуватися їжею та посміхатися з впевненістю. Дуже задоволений результатом.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Марія Семенова

   Марія Семенова

   Моя подруга порекомендувала мені цю клініку, і я в захваті від їх обслуговування. Бюгельні протези, які я отримала тут, виглядають природно та дуже комфортні для використання. Дякую за мою нову чудову посмішку!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Олександр Ковальчук

   Олександр Ковальчук

   Дуже задоволений роботою цієї клініки. Під час встановлення бюгельних протезів мені надали індивідуальний підхід, забезпечивши комфорт та якість. Велике спасибі за чудовий результат.

   Читати детальніше
   Facebook
   Розміщено на Facebook
  • Ірина Петренко

   Ірина Петренко

   Я була приємно здивована високим рівнем професіоналізму та увагою до деталей у стоматологічній клініці. Лікарі допомогли мені виправити мою усмішку, адаптуючи бюгельні протези так, що вони абсолютно незамітні та зручні. Рекомендую цю клініку всім!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Костянтин Перітов

   Костянтин Перітов

   Було досить швидко, комфортно та близько до будинку. Робив нейлоновий протез, оскільки було обмежено бюджет. Все було нормально та зробили якісно. Ставлю 5 зірок.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Ілля Новіков

   Ілля Новіков

   Велике спасибі фахівцям стоматологічної клініки за кваліфіковану роботу. У цій клініці не лише чудово лікують зуби, а й економлять кошти своїх клієнтів, пропонують альтернативні та ефективні методи лікування. З вдячністю та найкращими побажаннями!!!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google

  Запитання пацієнтів:

  Поставте запитання нашим спеціалістам

   Надсилаючи питання, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
   Запишіться прямо зараз на консультацію

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88

    Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88
    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
    • Дивитись повністю

     Що таке шинування зубів

     Процедура в ортодонтичній стоматології, яка використовується для вирівнювання неправильного прикусу або корекції позиції зубів — шинування. Використовується спеціальна опорна конструкція, яка з’єднує рухомі зуби в один блок.

     Основною метою шинування є вирівнювання зубів, щоби поліпшити функцію прикусу та естетику усмішки пацієнта. Також шини використовуються для лікування деяких захворювань. Процес може займати різну кількість часу залежно від серйозності проблеми та індивідуальних особливостей пацієнта.

     За допомогою сучасних ортодонтичних методів і матеріалів, шини на зуби малопомітні та максимально комфортні для пацієнта. Брекети та інші ортодонтичні пристрої допомагають коригувати різні аномалії прикусу та допомагають усунути травматичну рухливість зубів.

     Показання до шинування зубів

     Ортодонтична корекція рекомендована для пацієнтів зі стоматологічними проблемами, пов’язаними зі зміною форми зубів. Ознаки патології:

     • неправильний прикус;
     • несиметрична посмішка;
     • видимі дефекти;
     • пародонтит;
     • дихальні проблеми, пов’язані з аномаліями розвитку щелеп;
     • зміцнення зубного ряду перед операційним втручанням;
     • оголення зубних коренів;
     • виражені ясенні кишені.

     Рішення про шинування зубів робиться індивідуально для кожного пацієнта, базується на його/її конкретних потребах та стані щелеп. Лікар-ортодонт проведе огляд та запропонує план лікування включно з використанням брекетів, шин та інших ортодонтичних конструкцій.

     Методи шинування зубів

     Для виправлення аномалій прикусу та боротьби зі стоматологічними захворюваннями використовуються спеціальні засоби (шини, тимчасові та постійні брекети). Процедура може бути тимчасовою або постійною залежно від мети лікування та конкретної ситуації:

     1. Тимчасові — призначені для короткострокового носіння, видаляються після досягнення бажаного результату. Зменшують навантаження на зуби, обмежують рухливість, рівняють зубний ряд.
     2. Постійні — застосовують рідше, коли необхідно зафіксувати рухливі зуби на довгий час. Бувають незмінні та знімні

     Також відрізняється матеріал шини на зуби: скловолоконна нитка, бюгельне протезування, вантове шинування, адгезивний міст. Метод обирається на основі діагнозу та конкретної ситуації. Стоматолог допоможе визначити найкращий варіант для потреб та врахує побажання щодо естетики та тривалості терапії.

     Протипоказання до шинування зубів

     Попри ефективність процедури, установка шини на зуби підходить не всім пацієнтам. У яких випадках встановлення конструкції протипоказане:

     • серцево-судинні хвороби, діабет, анемія, імунодефіцитні стани;
     • психічні захворювання;
     • аномалії кісток та тканин;
     • вагітність;
     • алергії на матеріали;
     • множинні дефекти зубного ряду;
     • стрімке поширення стоматологічних захворювань.

     У деяких випадках, коли пацієнт не дотримується рекомендацій щодо догляду за шинами, лікування може бути неефективним. Тому попередньо пацієнт повинен проконсультуватися з ортодонтологом для обговорення всіх нюансів.

     Установка шини на зуби: основні етапи

     Процедура шинування може тривати від кількох місяців до декількох років, залежно від важкості проблеми. Загальні кроки:

     • Спершу стоматолог проводить діагностику, оцінює стан прикусу та зубів, робить рентгенографію. Потім розробляється індивідуальний план лікування, обираються методи шинування.
     • Якщо потрібно, лікар лікує карієс, проводить професійну чистку зубів, усуває запалення.
     • Кріплення шини на зуби здійснюється під місцевою анестезією. Стоматолог робить маленьку борозну на потрібних зубах, щоби підготувати місце для фіксації. Конструкція укладається в заглиблення та маскується композитним матеріалом, який підбирають під колір емалі.

     Необхідно регулярно відвідувати лікаря для спостереження. Коли бажана мета досягнута, шину видаляють.

     Якісне шинування зубів в Burov Clinic

     Наша клініка працює зі шинуванням зубів багато років. Лікарі мають великий досвід у боротьбі з різними захворюваннями та аномаліями. Забезпечуємо індивідуальний підхід до пацієнта, розробляємо план лікування з огляду на потреби та побажання клієнта. Використовуємо сучасні технології та обладнання для шинування зубів. Пропонуємо різні види шин та брекетів.

     Гарантуємо комфортні умови під час кожного візиту. Дотримуємося найвищих стандартів гігієни та стерилізації, щоб забезпечити безпечність процедури. Запишіться на безплатну консультацію в нашій клініці через телефон або сторінки в соцмережах і ви отримаєте високий рівень сервісу та якісне лікування за розумну ціну.

    Запис на консультацію


     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

     Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних