Відкритий кюретаж ясен

Отримати консультацію
Запишіться на прийом до лікаря ортопеда
Залиште ваш телефон, щоб ми передзвонили вам і узгодили час для консульації

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
  Тепле ставлення до всіх пацієнтів як до «своїх» - складова філософії нашої клініки.

  Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний підхід і забезпечуємо максимально комфортне лікування. Турбота, професіоналізм, ввічливість і делікатність у роботі з пацієнтами – наша візитівка.

  Переконайтеся самі! Перегляньте відгуки з пацієнтами клініки.

  Google Загальний рейтинг
  4.8
  • star
  • star
  • star
  • star
  286 відгуків
  Залишити відгук
  • Ігор Михайлович

   Ігор Михайлович

   Протезування щелепи було для мене великим кроком у поліпшенні якості життя. Я не тільки відновив функціональність при їжі, але й отримав впевненість у собі завдяки природньому вигляду протеза. Щиро рекомендую цей метод всім, хто зіткнувся з аналогічними проблемами.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Анна Петрівна

   Анна Петрівна

   Втрата зубів у щелепі була для мене справжньою проблемою, але завдяки бюгельному протезу, я почуваюся як раніше. Протез не тільки виглядає природно, але і дуже комфортний для використання. Я дуже вдячна своєму стоматологу за відмінну роботу.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Василь Іванов

   Василь Іванов

   Після втрати зубів у щелепі, я відчував себе несамовитим із їжею та в мовленні. Протезування щелепи бюгельним протезом відновило мою впевненість і комфорт. Тепер я знову можу насолоджуватися їжею та посміхатися з впевненістю. Дуже задоволений результатом.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Марія Семенова

   Марія Семенова

   Моя подруга порекомендувала мені цю клініку, і я в захваті від їх обслуговування. Бюгельні протези, які я отримала тут, виглядають природно та дуже комфортні для використання. Дякую за мою нову чудову посмішку!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Олександр Ковальчук

   Олександр Ковальчук

   Дуже задоволений роботою цієї клініки. Під час встановлення бюгельних протезів мені надали індивідуальний підхід, забезпечивши комфорт та якість. Велике спасибі за чудовий результат.

   Читати детальніше
   Facebook
   Розміщено на Facebook
  • Ірина Петренко

   Ірина Петренко

   Я була приємно здивована високим рівнем професіоналізму та увагою до деталей у стоматологічній клініці. Лікарі допомогли мені виправити мою усмішку, адаптуючи бюгельні протези так, що вони абсолютно незамітні та зручні. Рекомендую цю клініку всім!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Костянтин Перітов

   Костянтин Перітов

   Було досить швидко, комфортно та близько до будинку. Робив нейлоновий протез, оскільки було обмежено бюджет. Все було нормально та зробили якісно. Ставлю 5 зірок.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Ілля Новіков

   Ілля Новіков

   Велике спасибі фахівцям стоматологічної клініки за кваліфіковану роботу. У цій клініці не лише чудово лікують зуби, а й економлять кошти своїх клієнтів, пропонують альтернативні та ефективні методи лікування. З вдячністю та найкращими побажаннями!!!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google

  Запитання пацієнтів:

  Поставте запитання нашим спеціалістам

   Надсилаючи питання, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
   Запишіться прямо зараз на консультацію

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88

    Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88
    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
    • Дивитись повністю

     Що таке відкритий кюретаж ясен

     Хірургічна процедура, яка використовується для лікування захворювань пародонту, зокрема гінгівіту та пародонтиту — відкритий кюретаж ясен (також відомий як гінгівектомія). Під час процедури хірург відкриває ясна, щоб отримати прямий доступ до коренів зубів і видаляє патологічний матеріал, такий як зубний наліт чи камінь.

     Основна мета процедури — видалення запалених тканин, очищення коренів зуба, зменшення глибини ясеневих кишень, а також підтримка здоров’я ротової порожнини. Використовують місцеву або загальну анестезію, залежно від складності ситуації та індивідуальних особливостей пацієнта.

     Відкритий кюретаж ясен використовується в стоматології для запобігання подальшого поширення захворювання. Після процедури для збереження результату необхідна правильна гігієна та догляд.

     У яких випадках потрібен відкритий кюретаж ясен

     Процедура може бути рекомендована стоматологом у різних клінічних ситуаціях, наприклад:

     • Пародонтит. У цьому випадку запальний процес призводить до утворення глибоких ясенних кишень. Лікар видаляє інфіковану тканину, очищає корені зубів та зменшує глибину кишень.
     • Якщо накопичилась велика кількість зубного нальоту, звичайні інструменти для чищення зубів можуть бути недостатньо ефективними. Відкритий кюретаж видаляє патогенний матеріал та покращує стан ясен.

     Рішення про хірургічне втручання приймається лікарем на основі клінічного обстеження та складності випадку. Важливо пам’ятати, що гігієна ротової порожнини запобігає багатьом захворюванням.

     Чистка ясенних кишень: симптоми захворювання

     Відкритий кюретаж ясен необхідний при лікуванні багатьох стоматологічних захворювань. Щоб уникнути ускладнень та зупинити поширення хвороби на першому етапі, потрібно відвідувати стоматолога раз у шість місяців. Також записатися на прийом варто при виникненні таких симптомів:

     • кровоточивість під час чищення зубів або вживання їжі;
     • почервоніння та набряк;
     • біль чи дискомфорт;
     • поганий запах із рота;
     • їжа постійно застрягає між зубами;
     • збільшення глибини ясенних кишень;
     • підвищена чутливість зубів.

     Основний симптом захворювання — рухливість зубів та збільшення проміжків між ними. Якщо хвороба не лікується, вона прогресує та спричиняє серйозні проблеми, такі як втрата зубів, поширення запалення на кісткову тканину (пародонтоз).

     Відкритий кюретаж ясен: основні етапи

     Процедура проводиться лише після постановки діагнозу та підготовки хворого. Пацієнта інформують про план лікування. Проводиться передопераційна оцінка стану здоров’я та підготовка до анестезії (якщо це потрібно). Можливо лікар призначить антибіотики чи інші препарати для попередження можливих інфекційних ускладнень. Наступні кроки:

     • Відкритий кюретаж ясен проводиться під місцевою анестезією для забезпечення комфорту. Якщо проводиться більш обширне втручання або пацієнт має високу тривожність, може застосовуватися загальна анестезія.
     • Хірург робить маленький розріз у ясенній тканині, щоб отримати доступ до потрібної ділянки. Видаляє патологічні тканини з навколишньої ділянки.
     • Після очищення та обробки хірург закриває доступ, зазвичай за допомогою швів. Потім надає інструкції щодо догляду за ротовою порожниною. Пацієнту призначають ліки, антисептичні розчини для зменшення болю та запалення.

     Візити до лікаря для оцінки процесу загоєння обов’язкові. Загальний характер процедури варіюється залежно від особливостей конкретного випадку. Важливо вести активний діалог зі стоматологом та дотримуватися його рекомендацій для досягнення найкращого результату.

     Де можна зробити відкритий кюретаж ясен

     Здорові ясна — це основа красивої усмішки. У стоматологічній клініці Burov Clinic ми забезпечуємо найкращий догляд і ефективні методи лікування. Чому варто обрати саме нас:

     • Працюють досвідчені пародонтологи, які мають великий практичний досвід.
     • Використовуємо передове стоматологічне обладнання, що допомагає забезпечити точність та безпеку під час операції.
     • Розробляємо план терапії, який відповідає індивідуальним потребам та вимогам пацієнта.
     • Забезпечуємо максимальний комфорт. Місцева анестезія зробить сеанс безболісним.
     • Надаємо докладні інструкції та рекомендації щодо догляду за яснами, щоб забезпечити швидке й безпечне відновлення.

     Відкритий кюретаж — це лише одна з процедур, які ми пропонуємо. У нас ви знайдете високоякісні стоматологічні послуги в Києві (пломбування кореневих каналів, професійна чистка, імплантація, протезування), турботливе ставлення та розумні ціни.

    Запис на консультацію


     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

     Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних