Незнімне протезування

Отримати консультацію
Запишіться на прийом до лікаря ортопеда
Залиште ваш телефон, щоб ми передзвонили вам і узгодили час для консульації

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
  Тепле ставлення до всіх пацієнтів як до «своїх» - складова філософії нашої клініки.

  Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний підхід і забезпечуємо максимально комфортне лікування. Турбота, професіоналізм, ввічливість і делікатність у роботі з пацієнтами – наша візитівка.

  Переконайтеся самі! Перегляньте відгуки з пацієнтами клініки.

  Google Загальний рейтинг
  4.8
  • star
  • star
  • star
  • star
  286 відгуків
  Залишити відгук
  • Ігор Михайлович

   Ігор Михайлович

   Протезування щелепи було для мене великим кроком у поліпшенні якості життя. Я не тільки відновив функціональність при їжі, але й отримав впевненість у собі завдяки природньому вигляду протеза. Щиро рекомендую цей метод всім, хто зіткнувся з аналогічними проблемами.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Анна Петрівна

   Анна Петрівна

   Втрата зубів у щелепі була для мене справжньою проблемою, але завдяки бюгельному протезу, я почуваюся як раніше. Протез не тільки виглядає природно, але і дуже комфортний для використання. Я дуже вдячна своєму стоматологу за відмінну роботу.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Василь Іванов

   Василь Іванов

   Після втрати зубів у щелепі, я відчував себе несамовитим із їжею та в мовленні. Протезування щелепи бюгельним протезом відновило мою впевненість і комфорт. Тепер я знову можу насолоджуватися їжею та посміхатися з впевненістю. Дуже задоволений результатом.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Марія Семенова

   Марія Семенова

   Моя подруга порекомендувала мені цю клініку, і я в захваті від їх обслуговування. Бюгельні протези, які я отримала тут, виглядають природно та дуже комфортні для використання. Дякую за мою нову чудову посмішку!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Олександр Ковальчук

   Олександр Ковальчук

   Дуже задоволений роботою цієї клініки. Під час встановлення бюгельних протезів мені надали індивідуальний підхід, забезпечивши комфорт та якість. Велике спасибі за чудовий результат.

   Читати детальніше
   Facebook
   Розміщено на Facebook
  • Ірина Петренко

   Ірина Петренко

   Я була приємно здивована високим рівнем професіоналізму та увагою до деталей у стоматологічній клініці. Лікарі допомогли мені виправити мою усмішку, адаптуючи бюгельні протези так, що вони абсолютно незамітні та зручні. Рекомендую цю клініку всім!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Костянтин Перітов

   Костянтин Перітов

   Було досить швидко, комфортно та близько до будинку. Робив нейлоновий протез, оскільки було обмежено бюджет. Все було нормально та зробили якісно. Ставлю 5 зірок.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Ілля Новіков

   Ілля Новіков

   Велике спасибі фахівцям стоматологічної клініки за кваліфіковану роботу. У цій клініці не лише чудово лікують зуби, а й економлять кошти своїх клієнтів, пропонують альтернативні та ефективні методи лікування. З вдячністю та найкращими побажаннями!!!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google

  Запитання пацієнтів:

  Поставте запитання нашим спеціалістам

   Надсилаючи питання, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
   Запишіться прямо зараз на консультацію

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88

    Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88
    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
    • Дивитись повністю

     Що таке незнімні протези на імплантах

     Сучасний, досить ефективний метод відновлення пошкоджених зубів — незнімні протези. Дозволяє повністю відновити втрачений зуб, гарантує здорову та красиву усмішку. Зубний протез встановлюється з допомогою імплантів — це спеціальний зазвичай металевий гвинт, який вкручується в кістку щелепи пацієнта і служить основою для кріплення. Незнімні протези відрізняються надійністю, не вимагають особливого гігієнічного догляду. Фіксуються таким способом, що пацієнт відчуває їх як власні зуби.

     Незнімні протези стабільні, мають тривалий термін служби. Не зсуваються, не ковзають, як це буває у випадку звичайних знімних конструкцій. Пацієнти зауважують покращений комфорт під час їди та спілкування. Протези виглядають природно, адже підбираються під колір та форму власних здорових зубів. Цей метод відновлення зубного ряду є популярним у стоматології, завдяки ефективності та зручності для пацієнтів, хоча вимагає хірургічного втручання для встановлення імплантів та відрізняється вищою ціною порівнюючи з іншими методами протезування.

     Незнімні протези: основні види

     Сучасна стоматологія використовує різні методи і процедури лікування та відновлення зубного ряду. Коротка інформація про кожен із варіантів:

     • Вініри — тонкі пластинки з кераміки або композитного матеріалу, закріплюються на передній поверхні природних зубів. Використовуються для покращення естетики, корекції форми, кольору, вирівнювання нерівностей. Потребують попередньої обробки зубної емалі, але захищають зуб від негативних зовнішніх чинників.
     • Коронки — вкладка, яку надягають на пошкоджені або втрачені зуби для їх відновлення. Надає зубам натуральний вигляд, відновлює функціональність. Використовується для лікування сколів, тріщин, карієсу, зубів після ендодонтичного лікування.
     • Вкладки — тип зубних коронок, які використовуються, коли зуби мають мінімальну пошкоджену частину. Не вимагають видалення більшої частини зуба, як це робиться при встановленні звичайних коронок. Використовуються для лікування зубів із невеликими ушкодженнями.
     • Незнімні мостовидні протези — застосовують для заміни одного або кількох втрачених зубів. Потребують опорних точок для установки, дають змогу відновити функціональність та естетику.

     Кожен із методів має переваги та недоліки, вибір конкретного варіанту залежить від стану зубів пацієнта, бажаного косметичного ефекту, бюджету та інших чинників, які враховує стоматолог.

     Незнімні протези на імплантах: матеріали виготовлення

     Стоматологи використовують різні матеріали, вибір залежить від побажань пацієнта, бюджету, протипоказань. Що використовують:

     • Акрил — доступний та дешевий матеріал. Протези швидкі у виготовленні, легко відновлюються та модифікуються при необхідності. Недоліки: більш крихкий у порівнянні з іншими матеріалами. На початковому етапі носіння некомфортний, може спричиняти подразнення ясен.
     • Металокераміка — міцна та довговічна, відтворює природний колір та форму зубів. Важка в обробці, порівнюючи з акриловими протезами ціна вища. Делікатна, може виникнути тріщина, наприклад, після не сильного удару.
     • Нейлон — легкий та гнучкий матеріал, завдяки чому протези комфортні в експлуатації. Не спричиняє алергічних реакцій та менше травмує ясна. Із часом зуби зношуються та втрачають стійкість. Також вимагають більше догляду й обслуговування, щоб уникнути забруднення та неприємного запаху.
     • Незнімні зубні протези з кераміки — мають відмінний природний вигляд, виготовлені з нетоксичних матеріалів, стійкі до плям та запаху. Недоліки: вища ціна та вразливість до сколів при надмірному навантаженні або ударі.

     Вибір матеріалу залежить від анатомічних особливостей, бюджету пацієнта, а також рекомендацій зубного лікаря. Перед вибором важливо провести консультацію зі спеціалістом, який порадить найкращий варіант з огляду на ситуацію та вимоги. Досвідчені стоматологи працюють у Burov Clinic. У нас ви знайдете розумні ціни, весь спектр стоматологічних послуг, власний центр імплантації та приємну й затишну атмосферу. У роботі використовуємо сучасне обладнання та передові технології. Для кожного пацієнта розробляємо індивідуальний план лікування, підберемо зручний графік відвідувань. Працюємо в Києві, зв’язатись із нами можна телефоном або через соцмережі.

    Запис на консультацію


     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

     Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних