Знімні протези

Отримати консультацію
Запишіться на прийом до лікаря ортопеда
Залиште ваш телефон, щоб ми передзвонили вам і узгодили час для консульації

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
  Тепле ставлення до всіх пацієнтів як до «своїх» - складова філософії нашої клініки.

  Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний підхід і забезпечуємо максимально комфортне лікування. Турбота, професіоналізм, ввічливість і делікатність у роботі з пацієнтами – наша візитівка.

  Переконайтеся самі! Перегляньте відгуки з пацієнтами клініки.

  Google Загальний рейтинг
  4.8
  • star
  • star
  • star
  • star
  286 відгуків
  Залишити відгук
  • Ігор Михайлович

   Ігор Михайлович

   Протезування щелепи було для мене великим кроком у поліпшенні якості життя. Я не тільки відновив функціональність при їжі, але й отримав впевненість у собі завдяки природньому вигляду протеза. Щиро рекомендую цей метод всім, хто зіткнувся з аналогічними проблемами.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Анна Петрівна

   Анна Петрівна

   Втрата зубів у щелепі була для мене справжньою проблемою, але завдяки бюгельному протезу, я почуваюся як раніше. Протез не тільки виглядає природно, але і дуже комфортний для використання. Я дуже вдячна своєму стоматологу за відмінну роботу.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Василь Іванов

   Василь Іванов

   Після втрати зубів у щелепі, я відчував себе несамовитим із їжею та в мовленні. Протезування щелепи бюгельним протезом відновило мою впевненість і комфорт. Тепер я знову можу насолоджуватися їжею та посміхатися з впевненістю. Дуже задоволений результатом.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Марія Семенова

   Марія Семенова

   Моя подруга порекомендувала мені цю клініку, і я в захваті від їх обслуговування. Бюгельні протези, які я отримала тут, виглядають природно та дуже комфортні для використання. Дякую за мою нову чудову посмішку!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Олександр Ковальчук

   Олександр Ковальчук

   Дуже задоволений роботою цієї клініки. Під час встановлення бюгельних протезів мені надали індивідуальний підхід, забезпечивши комфорт та якість. Велике спасибі за чудовий результат.

   Читати детальніше
   Facebook
   Розміщено на Facebook
  • Ірина Петренко

   Ірина Петренко

   Я була приємно здивована високим рівнем професіоналізму та увагою до деталей у стоматологічній клініці. Лікарі допомогли мені виправити мою усмішку, адаптуючи бюгельні протези так, що вони абсолютно незамітні та зручні. Рекомендую цю клініку всім!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Костянтин Перітов

   Костянтин Перітов

   Було досить швидко, комфортно та близько до будинку. Робив нейлоновий протез, оскільки було обмежено бюджет. Все було нормально та зробили якісно. Ставлю 5 зірок.

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google
  • Ілля Новіков

   Ілля Новіков

   Велике спасибі фахівцям стоматологічної клініки за кваліфіковану роботу. У цій клініці не лише чудово лікують зуби, а й економлять кошти своїх клієнтів, пропонують альтернативні та ефективні методи лікування. З вдячністю та найкращими побажаннями!!!

   Читати детальніше
   Google
   Розміщено на Google

  Запитання пацієнтів:

  Поставте запитання нашим спеціалістам

   Надсилаючи питання, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
   Запишіться прямо зараз на консультацію

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88

    Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88
    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
    • Дивитись повністю

     Знімні протези: що це таке, для чого потрібні

     Конструкція призначена для відновлення втрачених зубів та їх функцій — зубний протез. Використовується у випадку втрати всіх зубів в одній або обох щелепах чи коли потрібно замінити кілька втрачених зубів. Знімні зубні протези вставляються та знімаються за бажанням власника. Це полегшує чищення та догляд, а також дозволяє видаляти протез на ніч. Протези допомагають відновити функції жування та говоріння, що покращує якість життя людини. Мають природний вигляд та вписуються в зовнішній вигляд.

     Виготовлення знімних зубних протезів вимагає консультації стоматолога, лікування здорових зубів та підготовки щелепи. Зубний технік робить відбиток та виготовляє конструкцію в лабораторії. Сучасні знімні зубні протези бувають частковими (замінюють лише окремі втрачені зуби) або повними (замінюють весь зубний ряд). При виготовленні враховують індивідуальні потреби, анатомію пацієнта для досягнення найкращого результату. Також важливо регулярно відвідувати стоматолога для перевірки та обслуговування протеза.

     Знімний протез: які є варіанти

     Знімні зубні протези виготовляють із різних матеріалів, залежно від бажання пацієнта, стану здоров’я, фізичних характеристик. Основні типи:

     1. Бюгельні — мають металевий каркас, зазвичай виготовлений із високоякісного металу, наприклад, КХС (кобальтохромнікелевий). Часто використовуються для часткового заміщення втрачених зубів.
     2. Нейлонові — виготовляються з м’якого, гнучкого нейлонового матеріалу, наприклад, поліаміду (Valplast). Добре пристосовуються до форми ясен та зручні для носіння. Непомітні, оскільки матеріал має природний колір.
     3. Акрилові зубні протези знімні — використовуються для часткового та повного заміщення зубів. Відрізняються дешевою ціною, швидкістю виготовлення. Менш міцні ніж інші матеріали, тому потребують делікатного ставлення.

     Остаточний вибір робиться з урахуванням стану зубів, ясен, бюджету та особистих вимог пацієнта. Кожен варіант має переваги та обмеження, важливо прийняти рішення, яке найкраще відповідає потребам та очікуванням конкретної людини.

     Як вибрати зубний знімний протез

     Вибір зубного протеза — важливий процес, який варто робити в співпраці зі стоматологом та зубним техніком. Кілька порад:

     • Знайдіть кваліфікованого стоматолога. Лікар проведе обстеження, оцінить стан зубів, ясен, щелепи з огляду на ваші потреби та побажання. Після цього буде надана інформація про можливі варіанти протезування.
     • Разом зі стоматологом розгляньте різні конструкції, обговоріть переваги та недоліки, а також врахуйте ціну зубного знімного протеза.
     • На основі обстеження прийміть рішення, яке найкраще відповідає потребам та очікуванням. Візьміть до уваги комфорт, естетику, термін служби, догляд за протезом.
     • Далі потрібно зробити відбиток щелепи. Від точності результату залежить правильне прилягання і комфорт.
     • Коли протез буде готовий, стоматолог проведе першу примірку. На цьому етапі можуть вноситися коригування.
     • Якщо все підійшло, лікар надає інструкції щодо догляду. Також необхідно регулярно відвідувати стоматолога для подальшого спостереження.

     Важливо пам’ятати, що адаптація займає деякий час. Потрібно вчитися їсти, говорити та доглядати за протезом.

     Де можна зробити знімне протезування

     Знімне протезування у Burov Clinic — це професійний підхід, бездоганна якість, зручність та надійність. Обираючи нас, ви отримуєте ряд конкурентних переваг:

     • Наша команда спеціалістів має багаторічний досвід у виготовленні зубних протезів. Ми знаємо, як створити протез, який ідеально пасуватиме саме вам і виглядатиме природно. Розуміємо, що кожен пацієнт — унікальний. Тому дослухаємось до побажань клієнтів.
     • Використовуємо лише найкращі матеріали. Це забезпечує довговічність та надійність конструкції. Наш знімний зубний протез гарантує зручність та комфорт при носінні.
     • Працює власний центр імплантації, протезуємо на всіх типах імплантів. Клієнтам, які бояться стоматологів, пропонуємо послугу лікування уві сні.

     Окрім протезування, надаємо інші стоматологічні послуги: пломбування, чистку, встановлення брекетів. Обираючи нашу клініку для знімного протезування, ви обираєте якість та надійність!

    Запис на консультацію


     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

     Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних