Цирконієві коронки
Дозволяють досягти ідеального збігу з натуральними зубами. Їх якість значно вища, ніж у більшості застосовуваних у стоматології металевих та безметалевих конструкцій.
Дозволяють досягти ідеального збігу з натуральними зубами. Їх якість значно вища, ніж у більшості застосовуваних у стоматології металевих та безметалевих конструкцій.
Запломбувати зуб дійсно швидше та дешевше. Але, згідно з правилами, відновити зуб пломбувальним матеріалом можливо тільки, якщо він зруйнований менш ніж наполовину. В інших випадках слід ставити коронку. На відміну від пломби, вона максимально точно відтворює форму зруйнованого зуба і не дає усадки, за рахунок чого ідеально вписується в прикус пацієнта.
Цієї думки, на жаль, дотримуються і деякі стоматологи. Але насправді депульпування (видалення нерва) необов'язкове. Багато фахівців вважають, що при використанні сучасних методик та техніки можна працювати й на «живому» зубі. Причому іноді краще не покривати коронкою, а відреставрувати за допомогою вкладки.
На момент встановлення коронки зуб вже має значні руйнування. У процесі лікування з нього, як правило, видаляється судинно-нервовий пучок і він дійсно стає крихкішим через втрату кровопостачання. Завдання коронки полягає саме в тому, щоб зміцнити та захистити ослаблений зуб.
Сама по собі цирконієва коронка створює менше проблем своєму власнику – вона міцна, зберігає постійний зовнішній вигляд у процесі носіння, не тріскається. Щоб під коронкою зуб залишався здоровим, необхідно дві умови: щоб сам зуб був якісно очищений від хворих тканин, добре виліковані його канали та, щоб через місця стику під коронку не потрапили бактерії. Тому важливо ставити коронку у хорошого фахівця, який дотримується технології протезування.
Лікар оглядає ротову порожнину, виявляє стоматологічні проблеми пацієнта. За потреби він лікує карієс, здійснює депульпацію, видаляє нерви, пломбує канали. Після цього стоматолог обточує зуб, робить зліпок та для захисту від механічних пошкоджень встановлює тимчасову коронку.
Зубним техніком по зліпку відливається модель, яка потім міститься у спеціальний сканер. Використовується спеціальне програмне забезпечення для конструювання ортопедичних конструкцій будь-якої складності. Повна автоматизація процесу унеможливлює будь-яку помилку.
Якщо при примірці виникають проблеми, конструкція відправляється на доопрацювання до лабораторії. Якщо примірка пройшла успішно, протез міцно фіксується цементним стоматологічним розчином.
Унікальна точність технології CAD/CAM для виготовлення зубних коронок з оксиду цирконію.
Коронки з діоксиду цирконію тонші за металокерамічні, тому при підготовці не потрібне сильне обточування.
Коронка щільно прилягає до ясна, тому ризик виникнення карієсу та розвитку ускладнень зводиться до мінімуму.
Як виглядає статистика професійних лікарів
Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний підхід і забезпечуємо максимально комфортне лікування. Турбота, професіоналізм, ввічливість і делікатність у роботі з пацієнтами – наша візитівка.
Переконайтеся самі! Перегляньте відгуки з пацієнтами клініки.
Олена Зварська
Дуже гідна клініка із професійним обладнанням. Мене вела хірург-ортопед Тішина. Ольга Сергіївна мене проконсультувала та після огляду запропонувала поставити цирконієві коронки. За ціною вийшло дуже вигідно, тому встановили 2 коронки. І це всього за 3 відвідини ортопеда! Швидко та якісно! Спасибі вам.
Катерина Смоленцева
Я вирішила змінити старі металокерамічні коронки на цирконієві. А ще зуб під коронкою почав часто боліти, треба було з ним щось робити. Я пішла до протезиста Зубкова. За рентгенівським знімком лікар зрозумів, що в одному зубі потрібно перелікувати канали. Потім встановив коронки із цирконію. Вийшло дуже гарно. Дякую!
Ніна Кололомикина
Після травми втратила кілька шматочків зубів. Вирішила ставити коронки на передні зуби, вибрала діоксид цирконію (на консультації підказали, що він дуже міцний, а ще структурою схожий на натуральні зуби). Спочатку трохи дискомфортно, але потім звикла і тепер не натішуся.
Догляд за поодинокими реставраціями простий: достатньо чистити зуби двічі на день, очищати міжзубні проміжки зубною ниткою, полоскати рот після кожного їди або перекушування.
Міст з цирконієвою коронкою вимагає особливого догляду: крім перерахованих вище дій, необхідно щодня використовувати іригатор для видалення залишків їжі з важкодоступних місць.
Головне правило – проводити професійну гігієну ротової порожнини раз на шість місяців!
Бічні зуби несуть майже все жувальне навантаження, тому їм потрібний міцний матеріал для коронок. Безумовно, жувальний зуб краще відновлювати коронкою із діоксиду цирконію.
Можливо. Вам необхідно звернутися на консультацію до лікаря-ортопеда.
Щоб зорієнтувати вас за вартістю даного зуба, потрібно буде прийти на безкоштовну консультацію. Запишіться у зручний для вас час!
Після обстеження та лікування каналів (якщо це необхідно) лікар вирішує питання відновлення зуба культовою вкладкою і, якщо необхідно, виготовляє та фіксує її у каналах зуба. Після цього знімаються зліпки під коронку. Зліпок передають у лабораторію, де на фрезерному верстаті випилюють ковпачок майбутньої коронки з діоксиду цирконію. Після його приміряння на нього наносять керамічну масу потрібного відтінку.
Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.
Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88