Роботи по встановленню керамічних вінірів

Жінка, 38 років
візитів 6
Отримати консультацію
до после
Історія пацієнта
Проблема

Внаслідок відсутності повноцінної гігієни ротової порожнини та не дотримання планових візитів до лікаря-стоматолога, пацієнтка відчула дискомфорт через пожовтіння посмішки та втрату її естетичного вигляду.

Рішення

Пацієнтка звернулася до Burov Clinic з бажанням поліпшити естетичні характеристики зубів та зовнішній вигляд. Після повної діагностики лікар запропонував найоптимальніший варіант вирішення проблеми шляхом встановлення керамічних вінірів. Для виконання даної роботи було проведено професійну гігієну, лікування каріозних зубів зі збереженням їх природних ознак.

Запишіться прямо зараз на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88

    Або зателефонуйте нам самі: +38 098 088 28 88
    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
    Запитання пацієнтів:
    • Чи змінюється з часом колір вінірів?

      Вініри виготовлені переважно зі склокераміки, у відполірованому вигляді до них не чіпляються жодні бактерії, які накопичують у собі барвники, які потрапляють під час вживання їжі. Якщо бактерії все ж таки знаходяться на вінірі, то вони швидко та легко змиваються при гігієнічних процедурах. Саме тому вініри не змінюють колір так як композитні реставрації або свої зуби, але це не означає, що їх не потрібно чистити. Гігієну вінірів потрібно підтримувати так само, як і зубів, на яких вінірів нема.

    • Чи потрібно під вінір прибирати нерв в зубі та пломбувати канали?

      В деяких випадках для виготовлення вініру лікарю навіть не доводиться препарувати зуби, а достатньо просто відполірувати гострі краї. Зазвичай, у 95% випадків, під вініром залишається живий зуб. Фіксуючи вінір на зуб, ми захищаємо його від зовнішніх факторів, таких як: кислоти та барвники в продуктах харчування, стертість своїх зубів та вплив фізичних факторів. Звичайно, змінена більш досконала форма та світліший колір зубів після встановлення вінірів в рази збільшують естетичний ефект. На вже депульповані зуби, в яких немає нервів, а канали запломбовані, вініри встановлюються так само, як і на живі зуби з нервами.

    • Чи є встановлення вінірів болісним процесом?

      При встановленні вінірів лікар використовує місцеву анестезію, тому пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. Часто вініри встановлюють під седацією, тобто пацієнт засинає, а прокинувшись вже має нову білосніжну посмішку.

    • Що буде, якщо зуб з вініром заболить?

      Якщо так станеться, що зуб під вініром почне боліти, потрібно негайно звернутися до нашої клініки, щоб лікар на прийомі визначив причину. В будь-якому випадку ви отримаєте допомогу і Ваша проблема буде вирішена.

    • Чи може під вініром виникнути карієс?

      Якщо говорити про вторинний карієс під вініром, то найголовніше – це цемент, на який вінір фіксується, а точніше його товщина, яка не повинна перевищувати 80 мк. Та, звичайно ж, сама фіксація на цемент має бути виконана по протоколу виробника. Друге, але не менш важливе, – це гігієна ротової порожнини, слід нагадати що в роті завжди волого, тож цемент, на який фіксується вінір, постійно покривається шаром мікроорганізмів, які так і бажають закріпитися в ньому, бо це забезпечить їх життєдіяльність. Щоб закріпитися, різні мікроорганізми виділяють безліч хімічних сполук, основною функцією яких є руйнація поверхні та створення пор в яких можна буде жити. Саме тому, підтримуючи якісну гігієну, рекомендовану нашим спеціалістом, ви будете щоразу змивати мікроорганізми, не даючи їм жодної такої можливості, а цемент, на який був зафіксований вінір, не буде зруйнований, тому і вторинного карієсу бути не може.

    • Чи багато потрібно сточувати свій зуб для встановлення вінір?

      Чому взагалі зуб потрібно спилювати?

      1. Зуб має уражені ділянки, такі як карієс, тріщини з пігментацією (потемнінням), карієс разом зі старими пломбами.
      2. Наприклад є сколи зуба, стертість, травми,  що призвели до гострих кутів на зубі, що в свою чергу не дозволятимуть в майбутньому зафіксувати вінір або якщо вінір і буде зафіксований, то буде слабке місце недостатньої товщини, що може призвести до його руйнації.
      3. Якщо зуби стоять дуже щільно, то між ними потрібно зняти шар емалі для того, щоб вінір виглядав естетично та не було видно лінію переходу між вініром та своїм зубом
      4. Якщо зуби стоять не рівно в зубній дузі і якось випинаються, а пацієнт відмовляється від брекетів які поставили б зубки рівно, лікарю потрібно буде спиляти ті частини зуба, що випинаються з зубної дуги для того, щоб зробити рівні зуби за допомогою вінірів.
      5. Коли пацієнт бажає дуже білі, хоча перед встановленням має жовті зуби, лікарю потрібно буде зняти шар зубів трішки більше ніж зазвичай для того, щоб перекрити колір на набагато світліший.

    Переглянути більше відповідей
    Поставте запитання нашим спеціалістам

      Надсилаючи питання, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
      Запис на консультацію





        [recaptcha align:center]

        Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

        Замовити зворотній дзвінок



          Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

          Написати