Вініри
В нашій клініці ви отримаєте усмішку, про яку мріє кожен, тому не відмовляйте собі в тому, що буде спокушати ваших співрозмовників щодня, адже саме Вам обирати з якою посмішкою підкорювати цей світ!
Вартість одного високохудожнього
винира -
11 300 грн

Вініри в Києві

Вініри це витвір стоматологічного мистецтва! Тонкі керамічні пластинки, які здатні зробити вашу посмішку чарівною. На сьогодні це найефективніший і один з надійних методів реставрації зубів. Ідея вінірів з'явилася ще в 1930 році, коли акторам театру і кіно приклеювали тимчасово тонкі пластинки, тим самим створюючи ілюзію ідеальної посмішки. Тепер, не потрібно створювати ілюзію, ви просто можете звернеться в Burov Clinic і отримати швидко, якісно і на все життя то про що колись тільки мріяли.
Записатись на консультацію до стоматолога-ортопеда
Економте час - записуйтеся через сайт!
Ціна на художні вініри:
У нас дуже просте ціноутворення
Високотехнологічний вінір
Без прихованих платежів
11 300 грн
  • Цифрове сканування зубів
  • 3D моделювання майбутньої посмішки
  • Анестезія
  • Обробка зубів
  • Виготовлення тимчасових вінірів
  • Виготовлення постійних вінірів
  • Фіксація вінірів
Замовити
Чому варто робити вініри в Burov Clinic
Наша команда встановила понад 4200 вінірів
3D сканування
Ніяких відбитків, за кілька хвилин буде готовий прототип зуба
Власна лаборатория
Можливість створення вініра не виходячи з клініки (за 3 години)

Мікроскоп
Завдяки мікроскопу, лікар робить ідеальну роботу
Етапи встановлення вінірів
Ось так відбувається установка вінірів в Burov Clinic
Фото/відео фіксація
Під час перших відвідин нашої клініки, ми робимо фото і відео протокол, для того щоб зберегти в пам'яті посмішку до встановлення вінірів.
Також це потрібно для планування нової, індивідуальної посмішки
Цифрове сканування зубів
Наша клініка - одна з небагатьох клінік, яка має власний 3D сканер. Тому ще до початку всіх робіт ми скануємо всі зуби для того, щоб технік міг створити тимчасовий прототип Вашої нової посмішки
3D моделювання зубів
(Wax-Up)
У спеціальній 3D програмі зубний технік спочатку моделює кожен зуб, а потім зіставляє їх на фото, для того щоб оцінити підходить Вам цей тип посмішки чи ні. Потім, коли все буде ідеально, нові зуби друкуються на 3D принтері у вигляді пластмасової моделі. Таким чином ми можемо потримати в руках, те що створили в програмі. Макет друкується в ідеальному співвідношенні і без будь-якої похибки.
Примірка майбутньої посмішки (Mock-Up)
Примірка майбутньої посмішки - це необхідний етап всього лікування. На цьому етапі, Ви можете вже на собі оцінити те, що змоделювали на комп'ютері, адже роздруковані на 3D принтері вініри вже можна зафіксувати на зубах. Ми оцінюємо форму, колір, розташування нових зубів, робимо нові фото, вносимо корективи і тільки потім, коли все готово, приступаємо до обробки зубів.
Вініри під мікроскопом
Обробку зубів під вініри ми проводимо під мікроскопом, адже тільки під збільшенням можливо побачити найдрібніші деталі.
Під мікроскопом ми можемо контролювати товщину і форму обробки зуба, адже препарування під вінір відбувається максимум на 1 мм.
Після обробки зубів лікар фіксуєте тимчасові вініри, для того, щоб Ви змогли звикнути до нових відчуттів.
Виготовлення керамічних вінірів
После обработки всех зубов, согласования формы, цвета и структуры виниров в работу вступает наш художник. Так мы называем нашего техника :) Сначала, каждый винир фрезеруеться из блока керамики, а потом техник налаживает послойно керамику создавая микрорельеф, индивидуальный цвет и особенную форму. Он делает все так, чтобы ваш винир отвечал всем Вашим требованиям.
Примірка і фіксація керамічних вінірів
Після того, як постійні вініри готові, ми знімаємо тимчасові і приміряємо постійні, дивимося знову в мікроскоп і аналізуємо прилягання вінірів. І ось, найприємніший процес: сама фіксація постійних вінірів. Вініри фіксуються на цемент, створюючи єдине ціле з зубом.

Після фіксації ми проводимо фотосесію, тільки вже з абсолютно новою посмішкою.=)
Записатись на консультацію до стоматолога-ортопеда
Економте час - записуйтеся через сайт!
Порівняйте фото до і після
встановлення вінірів
Часті запитання наших пацієнтів
запитання:
Чи боляче встановлювати вініри?
Відповідь:
При обробці зуба під вінір лікар працює в межах емалі, яка не має нервових закінчень, тому процедура встановлення вінірів абсолютно безболісна.
ЗАПИТАННЯ:
Чи багато потрібно сточувати своїх зубів?
ВІДПОВІДЬ:
Кожна посмішка індивідуальна, тому в залежності від вихідної форми і кольору ваших зубів, та від конструкції майбутніх доктор визначає необхідну кількість тканин зуба, які потрібно обробити. У всякому разі обробка зуба під вінір здійснюється на рівні емалі зуба. Тобто не більше одного міліметра.
ЗАПИТАННЯ:
Чи може під вініром бути карієс?
ВІДПОВІДЬ:
Під самим вініром карієс не може поширюватися, так як вінір фіксується на спеціальний цемент, який не є пористим і бактеріям просто немає де розмножуватись.
Але, вінір фіксується тільки на зовнішню поверхню зуба, тому внутрішня поверхня зуба, при недотриманні правильної гігієни, може піддаватися поширенню карієсу.