Що таке Імпланти Straumann (Штрауман)

Що таке Імпланти Straumann (Штрауман)


Зубні імпланти Straumann зі Швейцарії виробляються у місті Базель компанією «Straumann Group». Сьогодні це один із найпопулярніших видів імплантації у всьому світі, завдяки співвідношенню вартості та бездоганної якості.

Про компанію Straumann

Понад 35 років клінічних спостережень та понад 100 наукових публікацій на рік, які відповідають найвищим стандартам досліджень. Зараз у компанії Straumann Group працює близько 3400 осіб по всьому світу, а її продукція та послуги доступні у більш ніж 70 країнах світу через широку мережу дистриб’юторських філій та партнерів. Шість виробництв імплантатів, біоматеріалів та CAD/CAM в Європі, США та Японії. Понад 15 мільйонів імплантатів, встановлених у різних куточках планети.

Види зубних імплантів Штрауман для індивідуальних особливостей

Компанія «Straumann Group» випускає широку лінійку імплантатів, а підібрати необхідний вид зможе допомогти досвідчений фахівець.

Що таке Імпланти Straumann (Штрауман)
Standart plus implants

Виробник гарантує, що “Система дентальної імплантації Straumann® відповідає принципам простоти та свободи вибору – для встановлення імплантатів всіх типів достатньо одного хірургічного набору. Унікальний асортимент матеріалів та поверхонь, включаючи такі передові технології, як Roxolid® та SLActive®, дозволяє проводити успішне протезування будь-якої клінічної ситуації”.

Запис на консультацію


    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних