fbpx

Перший візит до косметолога. Що потрібно знати?

Перший візит до косметолога. Що потрібно знати?


З часом кожен з нас замислюється про нещадний вплив віку: втрати пружності та обвисання шкіри, а також появи зморшок на обличчі. Це не тільки негативно впливає на наш настрій, але також може погано вплинути на самооцінку людини. Допомогти в цьому питанні покликана косметологія.

Лікар-косметолог не лише зробить оцінку загального стану Вашої шкіри, а й допоможе індивідуально підібрати комплексні рішення для створення гармонійного зовнішнього вигляду. З їх допомогою тіло та обличчя будуть виглядати молодими та здоровими довгі роки.
Обов’язковою умовою перед записом на процедури є консультація та огляд фахівців. У процесі консультації лікар косметолог визначає стан шкірного покриву – його рН, рівень пігментованості, пружності, тип шкіри тощо. Залежно від цього складається програма проведення тієї чи іншої процедури. У разі виявлення будь-яких захворювань, лікар косметолог Burov Clinic направить Вас до необхідного фахівця. Якщо ж жодних протипоказань не буде виявлено, пацієнт може сміливо записуватись на процедури. Індивідуальність рекомендацій лікаря дозволяє отримати тривалі та ефективні результати у вирішенні проблем зі шкірою.

Запис на консультацію


    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних