Що таке мплантація All-on-4

Що таке мплантація All-on-4


Втрата зубів – проблема, яка загрожує естетичними та функціональними наслідками. Проблеми з пережовуванням їжі доповнюються комплексами щодо своєї зовнішності. У нашій клініці Харкова пропонуються сучасні підходи до цього питання. Досвідчені лікарі допомагають відновити зубний ряд, досягнувши позитивних естетичних та функціональних результатів навіть у найскладніших випадках.

 

Ефективним вирішенням проблеми стає імплантація зубів на 4. Методика була розроблена в 1998 році. За два десятки років її практичного використання технологія довела свою ефективність.

Суть методики
Суть all on 4 полягає у протезуванні зубного ряду на основі 4  імплантів в якості опорних елементів. При цьому пара компонентів встановлюється в строго вертикальному положенні, паралельно іншим зубним одиницям, передньому відділі щелепи, інша пара – в районі 5-х зубів під кутом 45 градусів. Специфіка розміщення дозволяє збільшити зону охоплення кісткових тканин стрижнями, що позитивно впливає на первинну стабілізацію протезових одиниць. На опорні елементи кріпляться заздалегідь виготовлені протези, що імітують натуральні зуби. Усього за одну процедуру можна отримати повністю відновлений зубний ряд.Особливість конструкцій полягає у збільшеній довжині тіла – 60 мм. Стрижні здатні проникнути в глибинні шари кістки, для яких не характерні атрофічні та запальні процеси. На імпланти all on 4 надається гарантія на все життя пацієнта. Конкретний період служби дентальних конструкцій обумовлений силою навантажень. Проведені дослідження довели довговічність стрижнів. При цьому зубні протези, вживлені за вказаною технологією, не завдають незручностей протягом усього періоду носіння.

Зробити вибір на користь all on 4 рекомендовано з багатьох причин. Головним показанням до протезування за зазначеною методикою є кілька елементів зубного ряду. Ситуація загрожує порушенням функціональності щелепи, що проявляється у погіршенні процесу пережовування їжі.

Основні показання до імплантації all on 4 під ключ відносяться:

 –        атрофія щелепної кістки за неможливості її нарощування;

–        адентія на верхній чи нижній кістці;

–        аномальне положення носових або гайморових пазух по відношенню до щелепи;

–        наявність знімних дентальних конструкцій;

–        розхитування зубних елементів або захворювання пародонту.

Аll on 4 відноситься до категорії одноетапних методик. У рамках технології передбачається негайне навантаження щелепної кістки протезом. Спочатку встановлюється адаптаційна конструкція із акрилу. З її допомогою відновлюється естетика та функціональність зубощелепної системи. Проблеми можуть виникнути лише у пацієнтів із хворобами серцево-судинної системи, цукровим діабетом, патологіями кровотворення та порушеннями роботи імунної системи. У таких випадках рекомендовано відмовитися від вибору цієї технології. Імплантація на 4 імплантах, яку використовують у нашій клініці, відкриває широкі можливості для відновлення посмішки. Її виконання допускається за повної втрати зубів, легкої чи середньої ступеня атрофічних процесів у кістки у зоні відсутніх елементів зубного ряду. У випадку верхньої щелепи не є проблемою і велика резорбція кісткової тканини. 

Переваги методики 

Імплантація зубів все на 4 має безліч переваг у порівнянні з класичним способом протезування зубів:

–        Можливість використання за повної відсутності зубів у роті. Описана концепція підходить навіть для випадку тотальної адентії або поганого стану одиниць, що залишилися, коли показано їх попереднє видалення.

–        Отримання результатів у мінімальний термін. Все лікування з all on 4 займає в межах від доби до тижня. Можна вийти з клініки із повністю відновленою посмішкою.

–        Відсутність потреби у проведенні додаткових операцій. За рахунок похилого вживлення та застосування вилицьових імплантів можна обійтися протезуванням без попередньої кісткової пластики – уражені ділянки не торкаються. Протезування даним способом припустимо і за малого обсягу власної кістки на верхній щелепі. При цьому не погіршується якість досягнутих результатів.

–        Мінімізація ризику помилок у процесі лікування. Протокол передбачає використання передового програмного забезпечення для 3D-моделювання кожного етапу втручання – сюди входить саме протезування. За рахунок цього мінімізується ризик припуститися помилки або неточності.

–        Хороші характеристики первинної стабільності. Досягаються завдяки особливостям кріплення дентальних конструкцій – під кутом. Завдяки такому підходу зростає площа зчеплення та покращується показник первинної стабільності.У стоматології all on 4 цінується за поєднання довговічності, високих естетичних та функціональних параметрів. У цьому ймовірність позитивного результату сягає 98%. При проведенні маніпуляцій важливо правильно вибрати спосіб кріплення протезу до імплантів all on 4. У нашій клініці використовуються такі варіанти:

–        Гвинтове кріплення. Для фіксації протезної конструкції до стрижня застосовується гвинт, виготовлений з гіпоалергенного металу зі спеціальним покриттям.

–        За допомогою кулястих кріплень. Застосовується за показаннями: анатомічна будова пацієнта унеможливлює постановку великих імплантатів. Порожнина круглої форми в протезі сполучається зі сферичною верхівкою імпланту. Для герметизації кріплення замкового використовується прокладка з гуми.

–        Балковий тип фіксації. Передбачає застосування спеціальної металевої балки для з’єднання встановлених опорних елементів. Вона використовується як основа для кріплення штучних зубних одиниць на мікрозамках. Найбільш поширений спосіб фіксації протезної конструкції.

 

 

Запис на консультацію


    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних