Карбокситерапія – сучасна методика антивікової медицини

Карбокситерапія – сучасна методика антивікової медицини


Карбокситерапія – це дієва терапія вуглекислим газом (СО2), яка застосовується в реабілітології вже багато років, хоча використання в естетичній медицині почалося нещодавно.

СО2 здатен вражаючим чином змінити зовнішній вигляд вашого тіла, позбавити від багатьох вікових проблем, таких як втрата еластичності шкіри, синці та мішки під очима, зміна овалу обличчя. Навіть практично «незворотні» неприємності, як розтяжки, рубці, яскраво виражені пігментні плями здатні зникнути і стати менш помітними завдяки вуглекислому газу та процедурі карбокситерапіі. Актуальні тенденції ринку естетичної медицини змінили підхід до корекції обличчя та тіла. Тепер пацієнти бажають виглядати доглянутими, без видимих ​​ознак косметичного чи хірургічного втручання. Саме такий образ є показником здоров’я, благополуччя та соціального успіху. Відтворення гармонійних контурів тіла та рис обличчя поступово стає, таким собі, «інвестиційним проектом» для пацієнтів, де необхідність кожної процедури має бути суворо обґрунтованою.

Сьогодні увага до карбокситерапії значно зросла, оскільки вона є максимально фізіологічною, високоефективною та безпечною. Карбокситерапія має різні ефекти, вираженість яких залежить від способу введення вуглекислого газу (інгаляторно, ін’єкційно або черезшкірно).

У косметології карбокситерапія активно застосовується у таких випадках:
– ознаки фото- та хроностаріння шкіри;
– статичні та динамічні зморшки;
– недостатній тонус та пружність шкіри;
– гіноїдна ліподистрофія (целюліт);
– розтяжки, шрами; келоїдні рубці.

Карбоксітерапія усуває застійні явища в шкірі, пов’язані з порушенням кровообігу, стимулює циркуляцію лімфи та крові, посилює клітинний метаболізм. Тому:

– допомагає вирівняти колір обличчя, прибрати синці і «мішки» під очима;
– сприяє лікуванню слідів акне і постакне;
– регулює діяльність сальних залоз, знижує жирність шкіри;
– бореться із судинними змінами;
– зволожує шкіру.
Процедура карбоксітерапії має накопичувальний ефект і дає максимальний результат у разі проходження курсу терапії, після якого потрібно періодично проводити підтримуючі сеанси. В середньому курс карбоксітерапії обличчя становить 5-10 сеансів і розраховується індивідуально для кожного пацієнта.

Запис на консультацію


    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних