Коли та навіщо треба відвідувати лікаря-косметолога?

Коли та навіщо треба відвідувати лікаря-косметолога?


Кожен народжується зі своєю неперевершеною красою, а ось зберегти її якомога довше і дорослішати красиво – це результат регулярної роботи та правильно підібраного догляду за своєю шкірою.

Почати відвідування косметологів краще в 12-13 років, навіть якщо у підлітка немає проблем з акне. Саме в цьому віці необхідний правильний догляд за обличчям для запобігання подальших проблем. Косметолог допоможе визначити тип шкіри, підібрати косметику для підлітка і пояснити йому основні етапи та принципи домашнього догляду за шкірою.

На стан нашої шкіри впливають багато факторів: догляд, харчування, генетика. Все, що ми бачимо на шкірі – результат, важливо знайти причину, саме в цьому запорука успішного лікування. Правильний домашній догляд починається з правильного очищення та зволоження шкіри. Існують сотні продуктів для домашнього догляду, але як обрати? Саме через такий широкий вибір та маркетингові пастки рекомендується проконсультуватись зі спеціалістом, аби підібрати косметику для догляду за шкірою, яка підходитиме саме вам.

Не треба боятися вікових змін шкіри. Вам потрібно звернутися до фахівця і спільно ми розробимо план зі збереження та покращення стану шкіри.

Втрата пружності ㅡ величезна проблема, з якою стикається більшість жінок після 40 (докладніше про догляд у цьому віці читайте в нашому огляді). Косметолог допоможе підтягнути овал обличчя і значно омолодити шкіру. Для цього можна використовувати як традиційні масажі обличчя, так і сучасну мезотерапию або біоревіталізацію.

Кожна людина індивідуальна, тому не існує ідеального і вірного для всіх графіка відвідування косметолога. Регулярність походів до косметолога можете встановити тільки ви та косметолог.

Запис на консультацію


    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних