Пародонтит: найпоширеніше захворювання

Пародонтит: найпоширеніше захворювання


Пародонтит – це запальне захворювання, яке стосується пародонта – тканин, які оточують та підтримують зуби. Це захворювання є одним з найпоширеніших у світі та може призвести до втрати зубів.

Причиною пародонтиту є накопичення бактерій на зубах, які можуть призвести до запалення ясен та руйнування пародонта. Деякі люди мають більш високий ризик розвитку пародонтиту, зокрема ті, хто палить, мають діабет, або ті, хто не дотримується правильної гігієни порожнини рота.

Симптоми пародонтиту включають запалення ясен, що проявляється почервонінням, набряком та кровотечею під час чищення зубів. У важких випадках може відбуватися зміна прикусу та втрата зубів.

Лікування пародонтиту включає видалення бактерій та зубного каменю, які накопичуються на зубах та лікування запалення пародонта.

Оскільки пародонтит може призвести до серйозних проблем з зубами та вплинути на загальний стан здоров’я, важливо підтримувати правильну гігієну порожнини рота та регулярно відвідувати стоматолога для профілактики та лікування.

Запис на консультацію


    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних