Що таке мезотерапія та які проблеми вона вирішує?

Що таке мезотерапія та які проблеми вона вирішує?


У процесі проведення мезотерапії фахівець запроваджує найтоншою голкою (0,3 мм) під шкіру мікроскопічні дози коктейлю з лікарських препаратів на глибину від 0,5 до 6 мм. Для ін’єкцій використовуються препарати, в які входять гіалуронова кислота, колаген і т. д. Ці речовини є в організмі людини, але з роками їх починає бракувати.

Наш лікар-косметологи підбирає “коктейль краси” індивідуально для кожного пацієнта. Тип препарату залежать від віку, стану шкіри, наявності у пацієнта певних показань та протипоказань до процедури.

Основними діючими речовинами є вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, біостимулятори, витяжки з лікарських рослин.

Особливе місце у мезотерапії обличчя займає гіалуронова кислота, яка дозволяє ідеально розподіляти на клітинному рівні ланцюжки еластину та колагену, значно покращуючи структуру шкіри та створюючи очевидний омолоджуючий ефект.

В окремих випадках до коктейлю можуть додаватися лікарські препарати з метою лікування певних уражень шкіри, наприклад, висипу вугрів або куперозу. Кількість необхідних сеансів мезотерапії визначається індивідуально, залежно від стану шкіри пацієнта, зазвичай це 4-7 процедур.

Високий професіоналізм лікаря-косметолога дозволяє проводити сеанси мезотерапії на високому рівні та в найкоротші терміни досягати суттєвих результатів:

– врятувати від мімічних зморшок;
– розгладити глибокі зморшки;
– покращити колір обличчя та підвищити пружність шкіри;
– позбавитись темних кіл під очима та судинних утворень;
– зняти набряки та ін.

Переваги:
– глибоко насичує шкіру вітамінами та мікроелементами;
– покращує кровообіг у судинах та стимулює регенерацію клітин;
– має довготривалий відчутний ефект;
– показана для вирішення проблем жирності шкіри та вугрових висипів, пігментних плям та набряків;
– малий реабілітаційний період після процедури, що не викликає особливого дискомфорту;
– омолоджуючий ефект без хірургічного втручання.

Ефект після мезотерапії зберігається протягом тривалого часу. Порція корисних речовин, що потрапляє під шкіру, зберігається там, і дози активних речовин вистачає на рік-півтора. Після цього курс рекомендується повторити, як часто можна робити мезотерапію – залежить від особливостей організму і показань. Мезотерапія для схуднення проводиться сеансами по 10-20 ін’єкцій раз в тиждень.

Запис на консультацію


    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних