Видалення “зубів мудрості” без болю та стресу

Видалення “зубів мудрості” без болю та стресу


Видалення зубів – процедура, яка може стати необхідною у випадку серйозного ураження зубів або як підготовка до імплантації або ортодонтичного лікування.

Зуби мудрості – це останні зуби, які зазвичай виростають у віці від 17 до 25 років. Вони розташовані в кутових ділянках ротової порожнини і можуть бути складними для очищення та підтримання гігієни. Якщо зуби мудрості не виростають правильно, вони можуть призвести до болю, запалення ясен або підвищеного ризику карієсу та інфекцій.

Перш за все, стоматолог проведе огляд та проаналізує комп’ютерну томографію або знімок, щоб визначити положення та форму зубів мудрості. Якщо вони знаходяться в правильному положенні та не завдають дискомфорту, вони можуть залишитися на місці. Якщо ж зуби мудрості заважають здоров’ю рота, то стоматолог завжди рекомендує видалення.

Процедура видалення зубів мудрості зазвичай проводиться за місцевої анестезії, а якщо зуб знаходиться в складному положенні, може знадобитися загальна анестезія.

Висококваліфіковані стоматологи-хірурги Burov Clinic виконають свою роботу якісно та без болю для Вас. Чекаємо Вас на консультації у нас в клініці.

Запис на консультацію


    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Замовити зворотній дзвінок      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних